- BenQ ADP-120RH replacement adapters
BenQ ADP-120RH 120W Replacement Adapter for BenQ EX2710Q LCD Monitor
BenQ ADP-120RH Adapter Shipping To Worldwide
- SKU: MSI17211-GSB598
- AC Input: 100-240V 50-60Hz
- DC Output: 19V 6.32A 120W
- Dimension: 7.4mm*5.0mm
- Power: 120W
- Availability: In stock !
- Your order will be dispatched within 48 hours.
- Ask Questions
* Modern technology with a fast charging speed
* High-quality workmanship: A flexible and durable cable
* Guaranteed safety: Protection against short-circuits, overheating and excess voltage
* Compact, ergonomic design - ideal for travelling
* Each cell is separately tested in order to ensure professional standards are met
* 100% compatible in replacing your original adapter
- Product Details
- Shipping & Payment
- How to buy
Why select us?
1. 30 days money back, one year warranty, efficient and fast after sales service
2. Specialize in batteries & chargers, professional batteries & chargers manufacturer.
3. Over 10 years of experience sale online
Note :10.8V and 11.1V are compatible, they are in common use. 14.4V and 14.8V are compatible, they are in common use.